Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Prefabrykujemy Twoją przyszłość

Szukasz rzetelnego partnera? Zaufaj naszym fachowcom w prefabrykacji rozdzielnic. Postaw na wysoką jakość i najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Sprawdź, co zyskujesz, zlecając nam prefabrykację rozdzielnicy!

W ramach prefabrykacji rozdzielnic:

 • przygotujemy projekt rozdzielnicy niskiego napięcia z uwzględnieniem wymogów danego obiektu,
 • zapewniamy prefabrykację rozdzielnic dopasowanych do potrzeb Inwestora,
 • odpowiadamy za dostawę do Klienta,
 • wykonujemy składanie rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych,
 • gwarantujemy najlepsze jakościowo prefabrykaty od sprawdzonych producentów,
 • uruchamiamy rozdzielnicę na zakładzie,
 • wydajemy niezbędne certyfikaty zgodności z obowiązującymi normami.

Zaufaj fachowcom w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku i już od ponad 20 lat zaspokajamy potrzeby swoich Klientów. Zajmujemy się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych niskiego napięcia w branży przemysłowej.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a nawiązane współprace branżowe pozwalają na realizację nawet bardzo wymagających projektów zgodnie ze standardami jakości i normami bezpieczeństwa. Stała współpraca z renomowanymi dostawcami komponentów daje nam gwarancję tego, że naszym Klientom dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości prefabrykowane rozdzielnie elektryczne.

Rozdzielnice przemysłowe

Zapewniamy sprawną, szybką i kompleksową usługę, jaką jest prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych – od sporządzenia projektu, aż po jego wykonanie i pierwsze uruchomienie w zakładzie. Zapewniamy najwyższy standard oferowanych usług oraz bezpieczeństwo.

Ty dostarczasz nam potrzebną dokumentację, na podstawie której nasi fachowcy przygotowują projekt z zachowaniem wszelkich przepisów i norm bezpieczeństwa.

Możemy również wykonać prefabrykację rozdzielnicy elektrycznej na podstawie gotowego projektu Inwestora.

Działasz w branży przemysłowej? Prefabrykowane rozdzielnice elektryczne pozwalają na bezproblemowe przesłanie energii elektrycznej z jednego źródła do drugiego. Szukasz sprawdzonej firmy, która specjalizuje się w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych? Doskonale trafiłeś! Zgłoś się do nas, a przygotujemy rozdzielnicę elektryczną zgodnie z projektem, normami bezpieczeństwa i potrzebami Twojej instalacji elektrycznej!

Dlaczego warto zlecić nam prefabrykację rozdzielnicy elektrycznej?

Wysoka jakość – Zapewniamy rozdzielnice, które powstają wyłącznie z wysokiej próby komponentów renomowanych firm. Od wielu lat specjalizujemy się w prefabrykacji!

Terminowość – Wiemy, jak cenny jest czas, dlatego nasze usługi jakimi jest prefabrykacja rozdzielnic realizujemy zgodnie z ustalonymi terminami.

KompleksowośćGwarantujemy kompleksową obsługę – od przygotowania projektu zgodnie z wymaganiami Inwestora i warunkami obiektu, przez prefabrykację rozdzielnicy elektrycznej oraz jej profesjonalny montaż i testowy pomiar. Prefabrykacja rozdzielnic od A do Z!

Jesteś zainteresowany usługami?

Zapraszamy
do kontaktu

Etapy współpracy

 1. Etap 1
  Przygotowujemy projekt, który w pełni dostosowany jest do warunków obiektu i wymagań wykorzystywanych maszyn.
 2. Etap 2
  Przechodzimy do prefabrykacji rozdzielnicy, a następnie dostarczamy ją do Inwestora i wykonujemy fachowy montaż.
 3. Etap 3
  Przeprowadzamy pomiary testowe oraz wydajemy zestaw dokumentów i certyfikatów

Prefabrykacja rozdzielnic zgodnych z normami

Na zakończenie współpracy każdy Inwestor otrzymuje kompletny pakiet dokumentów, który obejmuje:

Montaż rozdzielnic elektrycznych z gwarancją jakości i bezpieczeństwa

Zapewniamy rozwiązania, które z łatwością jesteśmy w stanie dostosować do potrzeb każdego Klienta. Do każdej współpracy podchodzimy w sposób indywidualny, dostarczając Inwestorom sprawdzone i bezpieczne rozdzielnice elektryczne. Nasze rozwiązania pozwalają na dopasowanie rozdzielnic renomowanych producentów do każdego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Szafy sterownicze – prefabrykacja rozdzielnic to nasza specjalność!