SERWIS MASZYN CNC Będzin

Obrabiarka CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej adekwatnym czasie i w trybie pilnym musisz znaleźć serwis w Będzinie? Tu z przyjemnością służymy pomocą my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na szybkie i specjalistyczne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia śledzenie poprzednich awarii i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i poddajemy testom każde z urządzeń. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Znajdziesz u nas serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Regularne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego możemy niemalże całkowicie zniwelować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. W początkowej fazie odnajdziemy pierwsze znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a zapewnimy ich bezawaryjność.

Poznaj etapy współpracy

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Następnie umawiamy najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail