SERWIS MASZYN CNC Chrzanów

Obrabiarka CNC znowu zepsuła się w najmniej odpowiednim czasie i w trybie pilnym musisz odszukać serwis w Chrzanowie? Tu z przyjemnością służymy pomocą my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na szybkie i specjalistyczne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej maszyny CNC ułatwia śledzenie poprzednich awarii i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde urządzenie. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard oraz wiele innych.


Cykliczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn możemy niemalże zupełnie zniwelować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na początku odnajdziemy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najtrafniej poznać problem.

2. Dalej staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail