SERWIS MASZYN CNC Dąbrowa Górnicza

Maszyna CNC ponownie zepsuła się w najmniej odpowiednim momencie i natychmiast potrzebujesz znaleźć serwis w Dąbrowej Górniczej? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na szybkie i profesjonalne usunięcie awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych problemów i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i poddajemy testom każde urządzenie. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Naprawiamy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do każdego kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Regularne przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego możemy niemalże kompletnie usunąć ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyszukamy wstępne znaki powstawania usterki. Przekaż nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Następnie umawiamy najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail