SERWIS CNC Kalwaria Zebrzydowska

Maszyna CNC ponownie zepsuła się w najmniej odpowiednim momencie i w trybie natychmiastowym potrzebujesz znaleźć serwis w Kalwarii Zebrzydowskiej? Tu z przyjemnością służymy pomocą my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i regeneracji części zamiennych, zapewnia szybkie i profesjonalne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych usterek i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i dokładnie testujemy każde urządzenie. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwis CNC to nasza specjalność

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do każdego kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard oraz wiele innych.


Cykliczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swojego parku maszynowego możemy niemalże zupełnie zniwelować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na początku wyłapiemy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najbardziej precyzyjnie poznać problem.

2. Następnie umawiamy najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail