SERWIS MASZYN CNC Kalwaria Zebrzydowska

Obrabiarka CNC jak zawsze wymaga naprawy i potrzebujesz pomocy fachowców w Kalwarii Zebrzydowskiej? Tu chętnie pomożemy my - AUSTER.

Wsparcie współpracujących firm z branży produkcji i regeneracji innych komponentów, zapewnia szybkie i specjalistyczne pozbycie się awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC zdecydowanie poprawia dostęp do historii poprzednich usterek i całościową diagnostykę.

Wśród naszych usług znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Na nasze naprawy zapewniamy gwarancję do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwisujemy

Specjalizujemy się między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, główne i pomocnicze, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich kategorii obrabiarek i centrów cnc.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuc, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Weiss, Voumard i wiele innych.


Cykliczne przeglądy każdego parku maszynowego.

Kontrolując stan swojego parku maszynowego możemy prawie całkowicie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. W początkowej fazie wyłapiemy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich bezawaryjność.

Poznaj etapy współpracy

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Dalej staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Regenerujemy maszynę, części lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail