SERWIS MASZYN CNC Limanowa

Maszyna CNC znowu zepsuła się w najmniej odpowiednim momencie i w trybie natychmiastowym musisz odszukać serwis w Limanowej? Tu z przyjemnością służymy pomocą my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i profesjonalne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych usterek i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania można znaleźć jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwis CNC to nasza specjalność

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard oraz wiele innych.


Cykliczne przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego możemy niemalże kompletnie usunąć ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyłapiemy pierwsze sygnały powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najtrafniej poznać problem.

2. Dalej umawiamy dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail