SERWIS MASZYN CNC Piekary Śląskie

Maszyna CNC znowu wymaga serwisu i potrzebujesz pomocy fachowców w Piekarach Śląskich? W tego typu sytuacjach skontaktuj się z naszą firmą - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na skuteczne i fachowe pozbycie się awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Sumiennie robiona dokumentacja serwisowa, to coś, co znacznie usprawnia nam sprawną diagnostykę i serwis każdej z maszyn.

Serwisujemy jednostki sterownicze, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy niesprawne podzespoły, konserwujemy i poddajemy testom wszystkie urządzenia. Na nasze usługi dajemy gwarancję do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwis CNC to nasza specjalność

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna oraz tworzyw sztucznych. Do każdego kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Kessler, Jakob, Starrag, TOS, Mazak, Fanus, Simodrive, Gildemeister, Hauser, SIEMENS.


Cykliczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn można prawie zupełnie usunąć ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyszukamy pierwsze znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najbardziej precyzyjnie zdiagnozować problem.

2. Dalej staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail