SERWIS MASZYN CNC Racibórz

Obrabiarka CNC jak zawsze wymaga naprawy i potrzebujesz odszukać serwis w Raciborzu? Tu chętnie pomożemy my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i naprawy części zamiennych, pozwala nam na szybkie i fachowe usunięcie usterki z zachowaniem kontroli budżetowej. Rzetelnie przeprowadzana dokumentacja serwisowa, jest czymś, co bardzo usprawnia nam efektywną diagnostykę i serwis każdej z maszyn.

Wśród naszych usług można znaleźć jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Jesteśmy fachowcami w wymianie i naprawach niesprawnych podzespołów, czyścimy i dokładnie testujemy wszystkie urządzenia. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Naprawiamy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie oraz pasowe, pomocnicze i główne, wyposażone w automatyczną, a także manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich kategorii obrabiarek i centrów cnc.

Producenci

Cincinatti, Simodrive, Hermle, TBI, TOS, Okuma, HEIDENHAIN, Siemens, FANUC i inne.


Systematyczne przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego możemy prawie całkowicie usunąć ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na początku odnajdziemy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Poznaj etapy współpracy

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najbardziej precyzyjnie poznać problem.

2. Następnie staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do dokładnej analizy i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail