SERWIS MASZYN CNC Rybnik

Obrabiarka CNC znowu zepsuła się w najgorszym dla Ciebie momencie i natychmiast musisz znaleźć serwis w Rybniku? W tym miejscu pojawiamy się my - AUSTER.

Wsparcie współpracujących firm z dziedziny produkcji i serwisu innych komponentów, pozwala nam na niezwłoczne i profesjonalne usunięcie awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Rzetelnie przeprowadzana dokumentacja serwisowa, to coś, co bardzo ułatwia nam efektywną diagnostykę i naprawę każdej z maszyn.

W naszej ofercie serwisowania można znaleźć jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy niedziałające podzespoły, konserwujemy i poddajemy testom każde z urządzeń. Nasze usługi objęte są gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwisujemy

Specjalizujemy się między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, pomocnicze i główne, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne.


Okresowe przeglądy każdego parku maszynowego.

Kontrolując stan swojego parku maszynowego można prawie kompletnie zminimalizować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyszukamy wstępne sygnały powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy sprawną pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć korzystając z serwisu cnc?

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najbardziej precyzyjnie poznać problem.

2. Następnie staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail