SERWIS MASZYN CNC Siemianowice Śląskie

Maszyna CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej adekwatnym czasie i w trybie pilnym musisz pomocy fachowców w Siemianowicach Śląskich? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i specjalistyczne pozbycie się usterki z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia śledzenie poprzednich usterek i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Jesteśmy fachowcami w wymianie i naprawach niesprawnych podzespołów, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Postaw na fachowy serwis maszyn CNC

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, pomocnicze i główne, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą oraz powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Kessler, Jakob, Starrag, TOS, Mazak, Fanus, Simodrive, Gildemeister, Hauser, SIEMENS.


Regularne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego można niemalże całkowicie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na początku odnajdziemy pierwsze znaki powstawania usterki. Powierz nadzór nad Twoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich bezawaryjność.

Jak pracujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Następnie umawiamy dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do dokładnej analizy i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail