SERWIS CNC Siemianowice Śląskie

Obrabiarka CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej adekwatnym czasie i w trybie pilnym musisz znaleźć serwis w Siemianowicach Śląskich? Tu z przyjemnością służymy pomocą my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i profesjonalne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC ułatwia śledzenie poprzednich usterek i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania można znaleźć jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do każdego typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard oraz wiele innych.


Cykliczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn możemy prawie całkowicie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. W początkowej fazie wyszukamy pierwsze znaki powstawania usterki. Przekaż opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najbardziej precyzyjnie zdiagnozować problem.

2. Następnie umawiamy najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail