SERWIS MASZYN CNC Skoczów

Obrabiarka CNC znowu zepsuła się w najmniej adekwatnym momencie i w trybie pilnym potrzebujesz odszukać serwis w Skoczowie? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, zapewnia szybkie i fachowe usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia śledzenie poprzednich problemów i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i poddajemy testom każde urządzenie. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwisujemy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do każdego rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Regularne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn możemy prawie zupełnie zminimalizować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyłapiemy wstępne sygnały powstawania usterki. Przekaż opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy ich bezawaryjność.

Poznaj etapy współpracy

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najbardziej precyzyjnie poznać problem.

2. Następnie staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail