SERWIS MASZYN CNC Świętochłowice

Maszyna CNC znowu zepsuła się w najmniej adekwatnym czasie i natychmiast potrzebujesz znaleźć serwis w Świętochłowicach? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, zapewnia szybkie i profesjonalne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC zdecydowanie poprawia śledzenie poprzednich usterek i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwis CNC to nasza specjalność

Znajdziesz u nas serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do wszystkich kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard oraz wiele innych.


Cykliczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego możemy niemalże zupełnie zniwelować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyłapiemy wstępne sygnały powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a zapewnimy ich bezawaryjność.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najtrafniej zdiagnozować problem.

2. Następnie staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Regenerujemy maszynę, części lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail