SERWIS MASZYN CNC Świętochłowice

Obrabiarka CNC ponownie zepsuła się w najgorszym dla Ciebie czasie i natychmiast musisz pomocy fachowców w Świętochłowicach? W takich przypadkach zgłoś się do naszej firmy - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i naprawy innych komponentów, pozwala nam na szybkie i profesjonalne usunięcie usterki z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC ułatwia śledzenie poprzednich usterek i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Naprawiamy i wymieniamy niedziałające podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy wszystkie urządzenia. Wszystkie usługi objęte są gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Zdecyduj się na fachowy serwis maszyn CNC

Specjalizujemy się między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, pomocnicze i główne, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Cincinatti, Simodrive, Hermle, TBI, TOS, Okuma, HEIDENHAIN, Siemens, FANUC i inne.


Cykliczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn możemy prawie całkowicie zniwelować ryzyko awarii na produkcji w Twojej firmie. Na początku wyłapiemy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a zapewnimy sprawną pracę przez długie lata.

Na co możesz liczyć korzystając z serwisu cnc?

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Dalej staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail