SERWIS MASZYN CNC Tarnowskie Góry

Maszyna CNC ponownie wymaga serwisu i potrzebujesz pomocy serwisu w Tarnowskich Górach? W tego typu sytuacjach zgłoś się do nas - AUSTER.

Zaplecze i pomoc współpracujących firm z branży produkcji i naprawy innych komponentów, pozwala nam na skuteczne i profesjonalne pozbycie się usterki z zachowaniem kontroli budżetowej. Rzetelnie sporządzona dokumentacja serwisowa, to coś, co bardzo ułatwia nam efektywną diagnostykę i serwis każdej z maszyn.

Serwisujemy jednostki sterownicze, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, konserwujemy i poddajemy testom każde z urządzeń. Na nasze usługi zapewniamy gwarancję do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwisujemy

Zapewniamy serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie oraz pasowe, główne i pomocnicze, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne.


Systematyczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn można prawie zupełnie zniwelować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na początku odnajdziemy pierwsze sygnały powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a otrzymasz efektywną pracę przez długie lata.

Jak pracujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej detali, by móc jak najtrafniej poznać problem.

2. Dalej umawiamy najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, komponenty lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail