SERWIS MASZYN CNC Tychy

Obrabiarka CNC znowu zepsuła się w najgorszym dla Ciebie momencie i w trybie natychmiastowym musisz odszukać serwis w Tychów? W tego typu sytuacjach zgłoś się do nas - AUSTER.

Zaplecze i pomoc współpracujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na skuteczne i profesjonalne usunięcie usterki z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych problemów i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Naprawiamy i wymieniamy niesprawne podzespoły, konserwujemy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Wszystkie usługi objęte są gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Naprawiamy

Zapewniamy naprawy takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie jak również pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną, a także manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna jak również tworzyw sztucznych. Do każdego rodzajów obrabiarek i centrów cnc.

Producenci

Kessler, Jakob, Starrag, TOS, Mazak, Fanus, Simodrive, Gildemeister, Hauser, SIEMENS.


Regularne przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn można prawie zupełnie usunąć ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyszukamy pierwsze sygnały powstawania usterki. Przekaż opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy efektywną pracę przez długie lata.

Na co możesz liczyć korzystając z serwisu cnc?

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Następnie umawiamy dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do dokładnej analizy i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail