SERWIS MASZYN CNC Tychy

Maszyna CNC znowu zepsuła się w najmniej adekwatnym czasie i w trybie natychmiastowym musisz znaleźć serwis w Tychów? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i fachowe usunięcie awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej maszyny CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych usterek i kompleksową diagnostykę.

Serwis cnc - serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde urządzenie. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Naprawiamy

Znajdziesz u nas serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Okresowe przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn możemy niemalże zupełnie zniwelować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo odnajdziemy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Dalej umawiamy dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail