SERWIS MASZYN CNC Wadowice

Maszyna CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej adekwatnym czasie i w trybie natychmiastowym musisz odszukać serwis w Wadowicach? Tu z przyjemnością służymy pomocą my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i fachowe usunięcie awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC ułatwia śledzenie poprzednich awarii i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwis CNC to nasza specjalność

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Regularne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn możemy niemalże kompletnie zniwelować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyłapiemy wstępne znaki powstawania usterki. Przekaż nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Poznaj etapy współpracy

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Dalej staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, komponenty lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail