Naprawa maszyn

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę, aby zapewnić jak najbardziej kompleksową obsługę. Mamy bogate doświadczenie w naprawie maszyn takich producentów jak: Cincinnati, Gildemeister, DMG, FANUC, TOS, TBI, Mikron, Hermle, Mazak, Okuma, Poręba TCE oraz innych.

Na co dzień mamy do czynienia ze sterowaniami oraz produktami takich producentów jak: HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers, Simodrive, FANUC, głowice narzędziowe Sauter. Naprawa tych maszyn to nasza specjalność.

Zbudowane przez nas stacje testowe pozwalają na szybką diagnozę, wycenę oraz naprawę urządzeń. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji!

Co zapewniamy?

 • Zespół profesjonalistów w zakresie serwisowania maszyn CNC,
 • Przeprowadzenie rzetelnych testów w celu zdiagnozowania awarii,
 • Serwis maszyn CNC na najwyższym poziomie,
 • Możliwie najkrótszy czas realizacji zlecenia – szybkie usuwanie awarii, doprowadzenie do prawidłowego działania maszyny.

Zaufaj specjalistom CNC

Twoja maszyna przestała działać tak jak powinna? Nie wiesz, czy wymaga serwisu, czy może wystarczy jej lekka modernizacja? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie! Przeprowadzimy profesjonalną analizę Twojego sprzętu i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, które przywróci go do pracy na najwyższym poziomie. Nie warto działać na własną rękę, zaufaj wiedzy ekspertów! Jak wygląda nasza praca?  Może to być regeneracja, podstawowe czyszczenie, regulacja maszyny, postawienie na nowe części zamienne, a także wykonanie kompleksowej naprawy. 

Serwis maszyn - na co możesz liczyć?

Dlaczego warto oddać maszyny do naprawy w nasze ręce?

Świadczymy usługi na terenie całego kraju i na życzenie Klienta zapewniamy transport maszyn do naszej hali.

Auster to gwarancja profesjonalnego serwisu maszyn CNC. Nasze działania rozpoczynamy oraz kończymy pomiarami geometrii maszyny, co pozwala jednoznacznie określić skuteczność podjętych decyzji.

Po zakończeniu działań serwisowych wystawiamy protokół odbiorczy, który jest potwierdzeniem wykonanych usług.

Wszystkim Klientom, którzy podejmą z nami współpracę, zapewniamy darmową diagnostykę maszyny.

Na wykonane przez nas usługi, serwis maszyn cnc dajemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu maszyn CNC zapewniamy profesjonalne usługi na wysokim poziomie.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem maszyn TBI.

Jesteś zainteresowany usługami?

Zapraszamy
do kontaktu

Serwisant CNC - etapy współpracy

 1. Klient zgłasza awarię
  Pierwszy etap współpracy to kontakt Klienta, który zgłasza nam awarię swojego sprzętu. Podczas rozmowy staramy się ustalić jak najwięcej szczegółów, które pozwolą nam przygotować się do wizyty serwisowej.
 2. Wspólnie ustalamy termin diagnostyki
  Wraz z Klientem ustalamy dogodny dla niego termin wykonania diagnostyki zaistniałej awarii.
 3. Diagnostyka maszyn CNC
  Dzięki profesjonalnym sprzętom jesteśmy w stanie precyzyjnie ustalić źródło problemu. Jako serwis maszyn cnc prowadzimy diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn i wykorzystujemy do tego między innymi termowizję, wibroakustykę oraz system Ball Bar.
 4. Przeprowadzenie prac serwisowych
  Po dokładnym zdiagnozowaniu awarii przechodzimy do działań serwisowych. W zależności od potrzeb regenerujemy maszynę lub dokonujemy wymiany poszczególnych części. Wszystkie działania odbywają się po podjęciu decyzji przez Klienta.
 5. Finalizacja zlecenia
  Po usunięciu awarii, weryfikujemy skuteczność podjętych działań. Na zakończenie wystawiamy protokół odbiorczy, który stanowi potwierdzenie wykonanych usług. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

Jakie maszyny serwisujemy?

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie odbywa się naprawa maszyn?

Jeśli mamy taką możliwość, maszyny serwisujemy bezpośrednio u Klienta. Jeśli nie - wszelkie naprawy wykonywane są w naszej siedzibie. Naprawa wrzecion jest możliwa drogą wysyłkową.

Czy serwis maszyn cnc jest objęty gwarancją?

Oczywiście. W zależności od charakteru wykonanej usługi zapewniamy od 6 do 12 miesięcy gwarancji.

Ile wynosi czas naprawy maszyn CNC?

Czas naprawy maszyn jest bardzo indywidualny. Zależy od takich czynników jak gabaryty maszyny, zakres przeprowadzanego serwisu, dostępność części zamiennych, lokalizacja sprzętu.