Serwis automatyki przemysłowej

Projektujemy i budujemy układy sterowań zarówno dla pojedynczych maszyn, jak i dla całych linii produkcyjnych.

Na swoim koncie mamy projekty dla takich branż jak automotive, górniczej, przemysłu drzewnego oraz obróbki skrawaniem. Automatyka przemysłowa to nasza specjalizacja! Z zamiłowania i konieczności do każdego projektu podchodzimy indywidualne, aby dostarczyć produkt jak najbardziej odpowiadający potrzebom Klienta.

Zaufaj wiedzy specjalistów

Szukasz sprawdzonej i niezawodnej firmy, która zapewni Ci serwis automatyki przemysłowej i kompleksową naprawę urządzeń? Mamy bogate doświadczenie z zakresu serwisowania automatyki przemysłowej, w związku z tym zapewniamy usługi na możliwie najwyższym poziomie. Decydując się na nasze usługi, masz gwarancję kompleksowego serwisu i szybkiej realizacji. W naszej ofercie posiadamy zarówno specjalistyczną diagnostykę, jak i naprawy. W ten sposób ograniczysz koszty, które należałoby przeznaczyć na zakup nowych systemów elektronicznych. Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy polecają nas innym. Specjalistyczna naprawa maszyn, pomoc przy liniach produkcyjnych – to znajdziesz w naszej firmie!

Automatyka przemysłowa to nasza specjalność! Każda naprawa jest w naszym zasięgu! Chcesz poprawić efektywność automatyki swoich urządzeń przemysłowych? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci najlepszą ofertę na rynku!

serwis cnc

Naprawa automatyki przemysłowej

 • Zespół specjalistów w zakresie serwisowania automatyki przemysłowej,
 • Przeprowadzenie gruntownej analizy w celu zdiagnozowania awarii, sprawdzamy całe urządzenie,
 • Profesjonalny naprawa urządzeń wykorzystywanych w przemyśle,
 • Możliwie najkrótszy czas realizacji każdego zlecenia.
 • Usuwanie problemów, niezbędnych do utrzymania pracy parku maszynowego możliwie szybko i niezawodnie.

W ramach serwisu automatyki projektujemy:

 • kompletne układy sterowania oparte na PLC takich producentów jak Siemens, Omron, Mitsubishi oraz niezbędne sterowniki,
 • układy napędowe,
 • instalacje pneumatyczne,
 • stacje hydrauliczne,
 • systemy śledzenia detali (traceability), panele operatorskie, 
 • stacje chłodzenia obrabianego detalu.
Jesteś zainteresowany usługami?

Zapraszamy
do kontaktu

Serwis automatyki przemysłowej:

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wykonać serwis automatyki przemysłowej?

Serwisowanie automatyki przemysłowej jest bardzo opłacalne dla Klienta. W ten sposób firma ulepsza swój sprzęt przemysłowy i zwiększa efektywność jego pracy, a wszystko to zdecydowanie niższym kosztem.

Gdzie odbywa się naprawa?

Jeśli mamy taką możliwość, serwis wykonywany jest bezpośrednio u Klienta. Jeśli nie - wszelkie naprawy wykonywane są w naszej siedzibie.

Czy serwis automatyki przemysłowej jest objęty gwarancją?

Tak - udzielana jest gwarancja. W zależności od rodzaju wykonanej usługi dajemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji.

Ile trwa naprawa automatyki?

Czas naprawy jest bardzo indywidualny i zależy od złożoności problemu oraz od gabarytów maszyny, dostępności części zamiennych oraz lokalizacji firmy naszych Klientów.