SERWIS MASZYN CNC Katowice

Maszyna CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej adekwatnym momencie i natychmiast musisz odszukać serwis w Katowicach? W tym miejscu pojawiamy się my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na szybkie i fachowe usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej maszyny CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych awarii i kompleksową diagnostykę.

Serwis cnc - W naszej ofercie serwisowania można znaleźć jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i dokładnie testujemy każde urządzenie. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Naprawiamy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, z manualną oraz automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do każdego rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Cykliczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swojego parku maszynowego możemy prawie całkowicie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na początku odnajdziemy pierwsze sygnały powstawania usterki. Przekaż nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Poznaj etapy współpracy

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najbardziej precyzyjnie zdiagnozować problem.

2. Następnie umawiamy najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Regenerujemy maszynę, części lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail