SERWIS MASZYN CNC Katowice

Obrabiarka CNC jak zawsze zepsuła się w najgorszym dla Ciebie czasie i natychmiast musisz pomocy fachowców w Katowicach? Tu chętnie służymy pomocą my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z dziedziny produkcji i naprawy części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i profesjonalne pozbycie się usterki z zachowaniem kontroli budżetowej. Systematycznie sporządzona dokumentacja serwisowa, to coś, co bardzo ułatwia nam szybką diagnostykę i naprawę każdej z maszyn.

W naszej ofercie serwisowania można znaleźć jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Jesteśmy fachowcami w wymianie i naprawach zepsutych podzespołów, konserwujemy i dokładnie testujemy każde urządzenie. Nasze usługi objęte są gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwis CNC to nasza specjalność

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie jak również pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną, a także manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą oraz powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Cincinatti, Simodrive, Hermle, TBI, TOS, Okuma, HEIDENHAIN, Siemens, FANUC i inne.


Cykliczne przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego można prawie kompletnie zniwelować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyszukamy wstępne sygnały powstawania usterki. Powierz nadzór nad Twoimi maszynami w nasze ręce, a gwarantujemy efektywną pracę na długie lata.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Następnie staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do dokładnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail