SERWIS MASZYN CNC Bielsko-Biała

Maszyna CNC ponownie zepsuła się w najmniej adekwatnym czasie i natychmiast musisz odszukać serwis w Bielsku-białej? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, zapewnia szybkie i profesjonalne usunięcie awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia śledzenie wcześniejszych problemów i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i poddajemy testom każde z urządzeń. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Naprawiamy

Znajdziesz u nas serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do każdego kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Serwis CNC - Kontrolując stan swojego parku maszynowego możemy prawie kompletnie zniwelować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo odnajdziemy pierwsze znaki powstawania usterki. Powierz nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a gwarantujemy ich bezawaryjność.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najbardziej precyzyjnie zdiagnozować problem.

2. Następnie staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail