SERWIS MASZYN CNC Bielsko-Biała

Obrabiarka CNC ponownie wymaga serwisu i musisz odszukać serwis w Bielsku-białej? W tym miejscu pojawiamy się my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i serwisu innych komponentów, zapewnia skuteczne i profesjonalne pozbycie się usterki z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC ułatwia śledzenie poprzednich problemów i całościową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Jesteśmy fachowcami w wymianie i naprawach zepsutych podzespołów, czyścimy i poddajemy testom wszystkie urządzenia. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwis CNC to nasza specjalność

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, pomocnicze i główne, z manualną oraz automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuc, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Weiss, Voumard oraz wiele innych.


Systematyczne przeglądy każdego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn można prawie całkowicie zminimalizować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo odnajdziemy wstępne znaki powstawania usterki. Przekaż nadzór nad Twoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy efektywną pracę na długie lata.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najbardziej precyzyjnie poznać problem.

2. Następnie umawiamy najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail