SERWIS MASZYN CNC Wieliczka

Maszyna CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej odpowiednim czasie i natychmiast musisz pomocy serwisu w Wieliczce? W takich przypadkach skontaktuj się z naszą firmą - AUSTER.

Zaplecze i pomoc współpracujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na skuteczne i fachowe usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Sumiennie robiona dokumentacja serwisowa, to coś, co bardzo usprawnia nam efektywną diagnostykę i serwis każdej z maszyn.

Wśród naszych usług znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Jesteśmy fachowcami w wymianie i naprawach zepsutych podzespołów, konserwujemy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Nasze usługi objęte są gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwis CNC to nasza specjalność

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie oraz pasowe, główne i pomocnicze, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna jak również tworzyw sztucznych. Do każdego kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Cincinatti, Simodrive, Hermle, TBI, TOS, Okuma, HEIDENHAIN, Siemens, FANUC i inne.


Cykliczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn daje to możliwość prawie całkowicie zminimalizować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyszukamy pierwsze znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy efektywną pracę przez długie lata.

Jak pracujemy - krok po kroku

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Następnie umawiamy dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail