SERWIS MASZYN CNC Wieliczka

Maszyna CNC znowu zepsuła się w najmniej odpowiednim czasie i natychmiast musisz znaleźć serwis w Wieliczce? W tym miejscu pojawiamy się my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na szybkie i specjalistyczne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC zdecydowanie poprawia śledzenie wcześniejszych awarii i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde urządzenie. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Naprawiamy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, z manualną oraz automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard oraz wiele innych.


Regularne przeglądy każdego parku maszynowego.

Kontrolując stan swojego parku maszynowego możemy prawie całkowicie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo odnajdziemy pierwsze znaki powstawania usterki. Przekaż nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich bezawaryjność.

Poznaj etapy współpracy

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Dalej umawiamy dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail