SERWIS MASZYN CNC Gliwice

Obrabiarka CNC znowu zepsuła się w najmniej odpowiednim czasie i natychmiast potrzebujesz pomocy serwisu w Gliwicach? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, zapewnia skuteczne i fachowe pozbycie się awarii z uwzględnieniem przewidywanego przez klienta budżetu. Sumiennie przeprowadzana dokumentacja serwisowa, to coś, co bardzo ułatwia nam efektywną diagnostykę i serwis każdej z maszyn.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterownicze, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach niesprawnych podzespołów, czyścimy i poddajemy testom wszystkie urządzenia. Na nasze naprawy dajemy gwarancję do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwis CNC to nasza specjalność

Specjalizujemy się między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie i pasowe, główne i pomocnicze, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą oraz powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuc, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Weiss, Voumard i wiele innych.


Cykliczne przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn możemy niemalże zupełnie zniwelować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyszukamy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a otrzymasz ich bezawaryjność.

Poznaj etapy współpracy

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej detali, by móc jak najtrafniej zdiagnozować problem.

2. Następnie staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Regenerujemy maszynę, części lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail