SERWIS MASZYN CNC Knurów

Maszyna CNC znowu zepsuła się w najgorszym dla Ciebie czasie i w trybie natychmiastowym musisz pomocy fachowców w Knurowie? Tu z przyjemnością pomożemy my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z obszaru produkcji i naprawy innych komponentów, pozwala nam na skuteczne i profesjonalne pozbycie się awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC ułatwia dostęp do historii wcześniejszych usterek i całościową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy niesprawne podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy wszystkie urządzenia. Na nasze usługi zapewniamy gwarancję do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Zapewniamy serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie oraz pasowe, pomocnicze i główne, wyposażone w automatyczną, a także manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą oraz powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do każdego rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Cincinatti, Simodrive, Hermle, TBI, TOS, Okuma, HEIDENHAIN, Siemens, FANUC i inne.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn możemy prawie kompletnie usunąć ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyłapiemy pierwsze znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a otrzymasz ich bezawaryjność.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najbardziej precyzyjnie poznać problem.

2. Następnie umawiamy dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail