SERWIS MASZYN CNC Knurów

Obrabiarka CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej adekwatnym momencie i w trybie pilnym musisz odszukać serwis w Knurowie? Tu chętnie służymy pomocą my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, zapewnia szybkie i specjalistyczne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia śledzenie wcześniejszych problemów i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i dokładnie testujemy każde urządzenie. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Zapewniamy serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Okresowe przeglądy każdego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn możemy prawie zupełnie usunąć ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyłapiemy pierwsze znaki powstawania usterki. Przekaż nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich bezawaryjność.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najbardziej precyzyjnie poznać problem.

2. Następnie staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do dokładnej analizy i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail