SERWIS MASZYN CNC Strumień

Obrabiarka CNC znowu zepsuła się w najmniej adekwatnym czasie i w trybie natychmiastowym musisz znaleźć serwis w Strumieniu? Tu chętnie służymy pomocą my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z branży produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i specjalistyczne usunięcie awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia śledzenie poprzednich problemów i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwisujemy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do każdego rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Okresowe przeglądy każdego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn możemy niemalże kompletnie usunąć ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na początku wyszukamy pierwsze sygnały powstawania usterki. Powierz nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Dalej umawiamy najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail