SERWIS MASZYN CNC Sosnowiec

Obrabiarka CNC ponownie zepsuła się w najmniej adekwatnym czasie i natychmiast potrzebujesz odszukać serwis w Sosnowcu? W tym miejscu pojawiamy się my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, zapewnia niezwłoczne i specjalistyczne usunięcie awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC zdecydowanie poprawia śledzenie wcześniejszych awarii i kompleksową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania można znaleźć jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i poddajemy testom każde urządzenie. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, główne i pomocnicze, z manualną oraz automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do każdego typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Okresowe przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn możemy prawie zupełnie usunąć ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyszukamy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najtrafniej zdiagnozować problem.

2. Dalej umawiamy najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail