SERWIS MASZYN CNC Sosnowiec

Obrabiarka CNC jak zawsze zepsuła się w najgorszym dla Ciebie czasie i natychmiast potrzebujesz znaleźć serwis w Sosnowcu? W tego typu sytuacjach zgłoś się do naszej firmy - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na skuteczne i profesjonalne pozbycie się awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia śledzenie poprzednich awarii i całościową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Jesteśmy fachowcami w wymianie i naprawach niesprawnych podzespołów, konserwujemy i dokładnie testujemy wszystkie urządzenia. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwis CNC to nasza specjalność

Specjalizujemy się między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, pomocnicze i główne, wyposażone w automatyczną, a także manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna a także tworzyw sztucznych. Do wszystkich kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne.


Regularne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn daje to możliwość niemalże zupełnie zniwelować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. W początkowej fazie wyszukamy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy sprawną pracę przez długie lata.

Jak pracujemy - krok po kroku

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najtrafniej poznać problem.

2. Następnie umawiamy najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail