SERWIS MASZYN CNC Chorzów

Obrabiarka CNC jak zawsze wymaga naprawy i musisz pomocy fachowców w Chorzowie? W tym miejscu pojawiamy się my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc współpracujących firm z dziedziny produkcji i naprawy części zamiennych, zapewnia skuteczne i profesjonalne pozbycie się awarii z uwzględnieniem przewidywanego przez klienta budżetu. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych awarii i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterownicze, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, konserwujemy i dokładnie testujemy każde urządzenie. Na nasze naprawy dajemy gwarancję do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Zdecyduj się na fachowy serwis maszyn CNC

Specjalizujemy się między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą oraz powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów cnc.

Marki

Kessler, Jakob, Starrag, TOS, Mazak, Fanus, Simodrive, Gildemeister, Hauser, SIEMENS.


Okresowe przeglądy każdego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn możemy prawie całkowicie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. W początkowej fazie wyszukamy pierwsze sygnały powstawania usterki. Przekaż opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Zobacz etapy współpracy

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Następnie staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Regenerujemy maszynę, części lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail