SERWIS MASZYN CNC Zabrze

Maszyna CNC znowu zepsuła się w najmniej adekwatnym momencie i natychmiast musisz pomocy serwisu w Zabrzu? W takich przypadkach skontaktuj się z naszą firmą - AUSTER.

Zaplecze i pomoc współpracujących firm z branży produkcji i naprawy części zamiennych, zapewnia niezwłoczne i specjalistyczne pozbycie się usterki z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej maszyny CNC ułatwia dostęp do historii wcześniejszych usterek i pełną diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterownicze, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Naprawiamy i wymieniamy niedziałające podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde urządzenie. Na nasze usługi dajemy gwarancję do roku. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwis CNC to nasza specjalność

Specjalizujemy się między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów cnc.

Marki

Cincinatti, Simodrive, Hermle, TBI, TOS, Okuma, HEIDENHAIN, Siemens, FANUC i inne.


Regularne przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn daje to możliwość niemalże zupełnie usunąć ryzyko awarii na produkcji w Twojej firmie. Na początku wyszukamy pierwsze znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a otrzymasz efektywną pracę na długie lata.

Jak pracujemy - krok po kroku

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Dalej staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail