SERWIS MASZYN CNC Jastrzębie Zdrój

Maszyna CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej odpowiednim czasie i w trybie pilnym potrzebujesz znaleźć serwis w Jastrzębiu Zdroju? Tu z przyjemnością pomożemy my - AUSTER.

Wsparcie współpracujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i fachowe usunięcie usterki z uwzględnieniem przewidywanego przez klienta budżetu. Sumiennie robiona dokumentacja serwisowa, to coś, co znacznie ułatwia nam efektywną diagnostykę i serwis każdej z maszyn.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterownicze, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, konserwujemy i dokładnie testujemy wszystkie urządzenia. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Postaw na fachowy serwis maszyn CNC

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, pomocnicze i główne, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą oraz powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do każdego kategorii obrabiarek i centrów cnc.

Producenci

Kessler, Jakob, Starrag, TOS, Mazak, Fanus, Simodrive, Gildemeister, Hauser, SIEMENS.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn daje to możliwość prawie kompletnie usunąć ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyłapiemy pierwsze znaki powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy sprawną pracę na długie lata.

Zobacz etapy współpracy

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Następnie umawiamy dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail