SERWIS MASZYN CNC Myślenice

Obrabiarka CNC jak zawsze wymaga naprawy i potrzebujesz pomocy fachowców w Myślenicach? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Wsparcie współpracujących firm z branży produkcji i serwisu innych komponentów, pozwala nam na skuteczne i specjalistyczne usunięcie usterki z zachowaniem kontroli budżetowej. Systematycznie robiona dokumentacja serwisowa, jest czymś, co bardzo ułatwia nam sprawną diagnostykę i naprawę każdej z maszyn.

Serwisujemy jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, konserwujemy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Wszystkie usługi objęte są gwarancją do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Postaw na fachowy serwis maszyn CNC

Znajdziesz u nas naprawy takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie oraz pasowe, główne i pomocnicze, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą oraz powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna a także tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Cincinatti, Simodrive, Hermle, TBI, TOS, Okuma, HEIDENHAIN, Siemens, FANUC i inne.


Regularne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn można niemalże zupełnie usunąć ryzyko awarii na produkcji w Twojej firmie. W początkowej fazie odnajdziemy wstępne sygnały powstawania usterki. Przekaż nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a gwarantujemy efektywną pracę na długie lata.

Jak pracujemy - krok po kroku

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najtrafniej poznać problem.

2. Następnie staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, komponenty lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail