SERWIS MASZYN CNC Żory

Maszyna CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej odpowiednim czasie i w trybie natychmiastowym potrzebujesz odszukać serwis w Żorach? Tu z przyjemnością służymy pomocą my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i profesjonalne usunięcie awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej obrabiarki CNC zdecydowanie poprawia śledzenie poprzednich awarii i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Znajdziesz u nas serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe i pasowe, główne i pomocnicze, z manualną oraz automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do wszystkich kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swoich maszyn możemy niemalże kompletnie zniwelować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyszukamy pierwsze znaki powstawania usterki. Przekaż nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej detali, by móc jak najbardziej precyzyjnie zdiagnozować problem.

2. Dalej umawiamy dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do dokładnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Regenerujemy maszynę, części lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail