SERWIS MASZYN CNC Żory

Obrabiarka CNC ponownie zepsuła się w najmniej odpowiednim momencie i natychmiast musisz znaleźć serwis w Żorach? Tu chętnie pomożemy my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc współpracujących firm z dziedziny produkcji i serwisu części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i fachowe pozbycie się usterki z uwzględnieniem przewidywanego przez klienta budżetu. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia śledzenie wcześniejszych problemów i kompleksową diagnostykę.

Wśród naszych usług znajdują się jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Jesteśmy fachowcami w wymianie i naprawach niesprawnych podzespołów, konserwujemy i poddajemy testom wszystkie urządzenia. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Znajdziesz u nas serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną, a także manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów cnc.

Producenci

Cincinatti, Simodrive, Hermle, TBI, TOS, Okuma, HEIDENHAIN, Siemens, FANUC i inne.


Regularne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego daje to możliwość prawie kompletnie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. W początkowej fazie wyłapiemy wstępne sygnały powstawania usterki. Przekaż nadzór nad Twoimi maszynami w nasze ręce, a otrzymasz ich bezawaryjność.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Następnie staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do dokładnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, komponenty lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail