SERWIS MASZYN CNC Proszowice

Maszyna CNC jak zawsze zepsuła się w najgorszym dla Ciebie momencie i natychmiast musisz znaleźć serwis w Proszowicach? W takich przypadkach skontaktuj się z naszą firmą - AUSTER.

Zaplecze i pomoc współpracujących firm z obszaru produkcji i naprawy innych komponentów, zapewnia skuteczne i fachowe pozbycie się usterki z zachowaniem kontroli budżetowej. Systematycznie robiona dokumentacja serwisowa, to coś, co bardzo usprawnia nam szybką diagnostykę i naprawę każdej z maszyn.

W naszej ofercie serwisowania można znaleźć jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy niesprawne podzespoły, konserwujemy i poddajemy testom wszystkie urządzenia. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwis CNC to nasza specjalność

Specjalizujemy się między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, pomocnicze i główne, z manualną oraz automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów cnc.

Producenci

Cincinatti, Simodrive, Hermle, TBI, TOS, Okuma, HEIDENHAIN, Siemens, FANUC i inne.


Okresowe przeglądy każdego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn daje to możliwość prawie całkowicie zminimalizować ryzyko awarii na produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyłapiemy pierwsze sygnały powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Zobacz etapy współpracy

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Dalej staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail