SERWIS MASZYN CNC Miechów

Maszyna CNC ponownie zepsuła się w najmniej adekwatnym momencie i natychmiast musisz znaleźć serwis w Miechowie? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i fachowe usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia śledzenie poprzednich problemów i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, czyścimy i poddajemy testom każde urządzenie. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwisujemy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia jak również tworzyw sztucznych. Do każdego rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard oraz wiele innych.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego możemy prawie całkowicie usunąć ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. W początkowej fazie wyszukamy pierwsze sygnały powstawania usterki. Przekaż opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Dalej umawiamy najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Regenerujemy maszynę, części lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail