SERWIS MASZYN CNC Dąbrowa Tarnowska

Obrabiarka CNC jak zawsze wymaga naprawy i potrzebujesz pomocy fachowców w Dąbrowie Tarnowskiej? Tu z przyjemnością pomożemy my - AUSTER.

Wsparcie współpracujących firm z obszaru produkcji i naprawy części zamiennych, zapewnia skuteczne i fachowe pozbycie się usterki z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Rzetelnie sporządzona dokumentacja serwisowa, jest czymś, co znacznie ułatwia nam szybką diagnostykę i naprawę każdej z maszyn.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Jesteśmy fachowcami w wymianie i naprawach zepsutych podzespołów, czyścimy i dokładnie testujemy wszystkie urządzenia. Wszystkie usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie i pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną, a także manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą oraz powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów cnc.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuc, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Weiss, Voumard i wiele innych.


Systematyczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swojego parku maszynowego możemy prawie kompletnie usunąć ryzyko awarii na produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyszukamy wstępne sygnały powstawania usterki. Powierz nadzór nad Twoimi maszynami w nasze ręce, a otrzymasz efektywną pracę przez długie lata.

Jak pracujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Dalej staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać dokładną diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail