SERWIS MASZYN CNC Bytom

Obrabiarka CNC znowu wymaga serwisu i potrzebujesz pomocy fachowców w Bytomiu? Tu chętnie służymy pomocą my - AUSTER.

Wsparcie współpracujących firm z obszaru produkcji i naprawy części zamiennych, zapewnia niezwłoczne i fachowe pozbycie się awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Sumiennie przeprowadzana dokumentacja serwisowa, to coś, co zdecydowanie ułatwia nam sprawną diagnostykę i serwis każdej z maszyn.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Naprawiamy i wymieniamy niesprawne podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy wszystkie urządzenia. Na nasze usługi zapewniamy gwarancję do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Naprawiamy

Znajdziesz u nas naprawy takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, pomocnicze i główne, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą oraz powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna oraz tworzyw sztucznych. Do każdego typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Kessler, Jakob, Starrag, TOS, Mazak, Fanus, Simodrive, Gildemeister, Hauser, SIEMENS.


Systematyczne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego daje to możliwość niemalże całkowicie usunąć ryzyko awarii na produkcji w Twojej firmie. Na początku odnajdziemy wstępne sygnały powstawania usterki. Powierz nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Na co możesz liczyć korzystając z serwisu cnc?

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najtrafniej poznać problem.

2. Dalej staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do dokładnej analizy i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail