SERWIS MASZYN CNC Mysłowice

Maszyna CNC jak zawsze zepsuła się w najgorszym dla Ciebie czasie i w trybie natychmiastowym musisz pomocy fachowców w Mysłowicach? W takich przypadkach skontaktuj się z naszą firmą - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z dziedziny produkcji i naprawy części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i specjalistyczne pozbycie się awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej maszyny CNC zdecydowanie poprawia śledzenie wcześniejszych usterek i kompleksową diagnostykę.

Wśród naszych usług znajdują się jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, konserwujemy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Na nasze naprawy zapewniamy gwarancję do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Naprawiamy

Specjalizujemy się między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie oraz pasowe, pomocnicze i główne, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą oraz powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do każdego kategorii obrabiarek i centrów cnc.

Producenci

Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn możemy niemalże zupełnie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na wczesnym etapie wyłapiemy wstępne sygnały powstawania usterki. Powierz nadzór nad Twoimi maszynami w nasze ręce, a gwarantujemy efektywną pracę przez długie lata.

Poznaj etapy współpracy

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej detali, by móc jak najbardziej precyzyjnie zdiagnozować problem.

2. Następnie umawiamy najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail