SERWIS MASZYN CNC Olkusz

Obrabiarka CNC ponownie zepsuła się w najmniej odpowiednim czasie i w trybie pilnym potrzebujesz odszukać serwis w Olkuszu? Tu z przyjemnością służymy pomocą my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na szybkie i fachowe usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych problemów i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, z manualną oraz automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do każdego rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard oraz wiele innych.


Okresowe przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego możemy niemalże całkowicie zminimalizować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyłapiemy wstępne sygnały powstawania usterki. Powierz nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Następnie staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, komponenty lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail