SERWIS MASZYN CNC Olkusz

Maszyna CNC znowu wymaga naprawy i musisz odszukać serwis w Olkuszu? Tu chętnie pomożemy my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z branży produkcji i naprawy części zamiennych, pozwala nam na szybkie i profesjonalne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych problemów i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i poddajemy testom każde z urządzeń. Nasze usługi objęte są gwarancją do roku. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Naprawiamy

Zapewniamy serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, główne i pomocnicze, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do wszystkich rodzajów obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuc, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Weiss, Voumard oraz wiele innych.


Okresowe przeglądy każdego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn można prawie całkowicie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na początku wyszukamy pierwsze znaki powstawania usterki. Przekaż nadzór nad Twoimi maszynami w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Jak pracujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najtrafniej zdiagnozować problem.

2. Następnie umawiamy dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail