SERWIS MASZYN CNC Zakopane

Obrabiarka CNC ponownie zepsuła się w najmniej odpowiednim momencie i w trybie pilnym potrzebujesz odszukać serwis w Zakopanem? Tu chętnie służymy pomocą my - AUSTER.

Wsparcie kooperujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji części zamiennych, zapewnia niezwłoczne i specjalistyczne usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC ułatwia śledzenie wcześniejszych awarii i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i poddajemy testom każde z urządzeń. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwis CNC to nasza specjalność

Zapewniamy serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich typów obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Regularne przeglądy każdego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego możemy niemalże całkowicie usunąć ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyszukamy pierwsze sygnały powstawania usterki. Przekaż opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Pierwszy etap to zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej detali, by móc jak najlepiej poznać problem.

2. Dalej umawiamy najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Regenerujemy maszynę, komponenty lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail