SERWIS MASZYN CNC Zakopane

Obrabiarka CNC znowu zepsuła się w najgorszym dla Ciebie czasie i w trybie pilnym potrzebujesz odszukać serwis w Zakopanem? W tego typu sytuacjach skontaktuj się z naszą firmą - AUSTER.

Wsparcie współpracujących firm z dziedziny produkcji i regeneracji innych komponentów, zapewnia skuteczne i fachowe pozbycie się awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Rzetelnie sporządzona dokumentacja serwisowa, to coś, co zdecydowanie usprawnia nam sprawną diagnostykę i serwis każdej z maszyn.

Serwisujemy jednostki sterujące, moduły I/O, panele operatorskie oraz inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach uszkodzonych podzespołów, konserwujemy i poddajemy testom każde urządzenie. Na nasze naprawy zapewniamy gwarancję do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwis CNC to nasza specjalność

Znajdziesz u nas naprawy takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc zarówno 3d jak i 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe jak również pasowe, pomocnicze i główne, wyposażone w automatyczną, a także manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą oraz powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna jak również tworzyw sztucznych. Do każdego kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn daje to możliwość prawie zupełnie zminimalizować ryzyko przestoju produkcji w Twojej firmie. Na początku wyłapiemy pierwsze sygnały powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a otrzymasz ich bezawaryjność.

Na co możesz liczyć w ramach serwisu cnc?

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najbardziej precyzyjnie zdiagnozować problem.

2. Następnie staramy się znaleźć dogodny dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od razu dokonać naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do dokładnej analizy i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z użyciem wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Przystępujemy do prac serwisowych. Zależnie od występującego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Tego typu działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail