SERWIS MASZYN CNC Ustroń

Obrabiarka CNC znowu zepsuła się w najmniej odpowiednim momencie i w trybie natychmiastowym potrzebujesz znaleźć serwis w Ustroniu? W takich przypadkach zgłoś się do naszej firmy - AUSTER.

Wsparcie współpracujących firm z branży produkcji i serwisu innych komponentów, pozwala nam na niezwłoczne i fachowe usunięcie usterki z uwzględnieniem przewidywanego przez klienta budżetu. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC zdecydowanie poprawia dostęp do historii poprzednich problemów i całościową diagnostykę.

W naszej ofercie serwisowania znajdują się jednostki sterownicze, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Specjalizujemy się w wymianie i naprawach niesprawnych podzespołów, konserwujemy i poddajemy testom wszystkie urządzenia. Na nasze naprawy zapewniamy gwarancję do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwisujemy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, wiertarskie głowice wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie oraz pasowe, główne i pomocnicze, z manualną lub automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą oraz powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do kamienia, metalu, drewna jak również tworzyw sztucznych. Do każdego rodzajów obrabiarek i centrów cnc.

Marki

Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne.


Regularne przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swoich maszyn daje to możliwość prawie kompletnie zminimalizować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na początku wyszukamy pierwsze sygnały powstawania usterki. Przekaż opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a zapewnimy ich prawidłową pracę na długie lata.

Jak pracujemy - krok po kroku

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz serwis o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najbardziej precyzyjnie zdiagnozować problem.

2. Dalej umawiamy dogodny dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn wykorzystując między innymi systemy wibroakustyki, termowizji, jak również systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail