SERWIS MASZYN CNC Zawiercie

Obrabiarka CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej adekwatnym momencie i w trybie natychmiastowym musisz odszukać serwis w Zawierciu? Tu chętnie służymy pomocą my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na niezwłoczne i fachowe usunięcie awarii z zachowaniem kontroli budżetowej. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdej maszyny CNC zdecydowanie poprawia śledzenie poprzednich awarii i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i dokładnie testujemy każde z urządzeń. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Powierz nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Naprawiamy

Nasza specjalność to między innymi:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, główne i pomocnicze, wyposażone w automatyczną i manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko i wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do każdego kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard oraz wiele innych.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swojego parku maszynowego możemy niemalże całkowicie zniwelować ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Na początku odnajdziemy wstępne sygnały powstawania usterki. Powierz opiekę swoich maszyn w nasze ręce, a gwarantujemy ich bezawaryjność.

Jak serwisujemy - krok po kroku

1. Na początku dostajemy zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z maszyną. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Dalej umawiamy najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno wykonujemy dokładną analizę i poszukujemy źródła problemu. Wdrażamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, komponenty lub wdrażamy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Koniec prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail