SERWIS MASZYN CNC Zawiercie

Maszyna CNC znowu wymaga serwisu i musisz odszukać serwis w Zawierciu? W tym miejscu meldujemy się my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z dziedziny produkcji i naprawy części zamiennych, pozwala nam na skuteczne i fachowe pozbycie się usterki z zachowaniem kontroli budżetowej. Systematycznie sporządzona dokumentacja serwisowa, jest czymś, co zdecydowanie ułatwia nam sprawną diagnostykę i naprawę każdej z maszyn.

W naszej ofercie serwisowania można znaleźć jednostki sterownicze, moduły I/O, panele operatorskie i inne. Naprawiamy i wymieniamy niesprawne podzespoły, konserwujemy i poddajemy testom każde urządzenie. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do roku. Powierz nam diagnozę - masz to za darmo!

Serwis CNC to nasza specjalność

Zapewniamy serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, silnikowe frezarskie oraz pasowe, pomocnicze i główne, wyposażone w automatyczną, a także manualną wymianę narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, z systemem chłodzenia cieczą oraz powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia a także tworzyw sztucznych. Do wszystkich kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Marki

Cincinnati, Gildemeister, Simodrive, Hermle, FANUC, TOS, TBI, Micron, Mazak, Okuma, DMG, HEIDENHAIN, SIEMENS, Vickers i inne.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Kontrolując stan swojego parku maszynowego daje to możliwość niemalże zupełnie usunąć ryzyko awarii na produkcji w Twojej firmie. Na początku odnajdziemy wstępne sygnały powstawania usterki. Przekaż nadzór nad Twoimi maszynami w nasze ręce, a otrzymasz efektywną pracę przez długie lata.

Zobacz etapy współpracy

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Po bezpośrednim kontakcie klient powiadamia nasz zespół o pojawiających się problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Staramy się uzyskać jak najwięcej szczegółów, by móc jak najtrafniej poznać problem.

2. Następnie staramy się znaleźć najlepszy dla klienta termin, w celu wykonania dokładnej diagnostyki z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, czy też wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i szukamy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Zależnie od konkretnego problemu dokonujemy regeneracji maszyny, konkretnej części lub też wymieniamy te na nowe. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy wystawiamy protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail