SERWIS MASZYN CNC Opole

Obrabiarka CNC jak zawsze zepsuła się w najmniej odpowiednim momencie i w trybie natychmiastowym musisz znaleźć serwis w Opolu? Tu z przyjemnością służymy pomocą my - AUSTER.

Zaplecze i pomoc kooperujących firm z obszaru produkcji i regeneracji części zamiennych, pozwala nam na szybkie i profesjonalne usunięcie awarii z uwzględnieniem założonego budżetu klienta. Prowadzenie dokumentacji serwisowej każdego z urządzeń CNC ułatwia śledzenie poprzednich problemów i kompleksową diagnostykę.

Serwisujemy jednostki sterowania, moduły I/O, panele operatorskie i wiele innych. Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone podzespoły, czyścimy i poddajemy testom każde urządzenie. Nasze usługi obejmujemy gwarancją do 12 miesięcy. Zleć nam diagnozę - to nic nie kosztuje!

Serwisujemy

Znajdziesz u nas serwis takich rzeczy jak:

Głowice wrzecionowe obrabiarek cnc 3d, 5d, głowice wiertarskie wielowrzecionowe cnc, głowice tokarskie, frezerskie silnikowe oraz pasowe, główne i pomocnicze, z manualną oraz automatyczną wymianą narzędzia, z łożyskami ceramicznymi, metalowymi, chłodzone cieczą i powietrzem, nisko oraz wysoko obrotowe, do drewna, metalu, kamienia oraz tworzyw sztucznych. Do wszystkich kategorii obrabiarek i centrów obróbczych.

Producenci

Biesse rover, Chiron, Cincinati, Deawoo, Dkf, Dosan, Elte, Ex-cell-o, Fag, Fanuk, Fischer, Forest, Gamfior, Gmn, Hauser, Heckert, Hsd, Homag, Huller hille, Hurco, Ibag, Ima, Index, Jung, Kapp, Kitamura, Kessler, Kress, Kovosovit, Mte, Mazak, Mitsubishi, Micron, Mori seiki, Nsk, Okuma, Omlat, Ott- Jakob, Reckerth, Skf, Starrag, Step-tek, Weeke, Wiess, Voumard i wiele innych.


Okresowe przeglądy Twojego parku maszynowego.

Mając pod stałą kontrolą stan swojego parku maszynowego możemy niemalże kompletnie usunąć ryzyko zastoju produkcji w Twojej firmie. Początkowo wyszukamy wstępne znaki powstawania usterki. Powierz nadzór nad swoimi maszynami w nasze ręce, a gwarantujemy ich prawidłową pracę na długie lata.

Poznaj etapy współpracy

1. Pierwszym z etapów jest zgłoszenie awarii maszyny. Klient kontaktuje się z nami i powiadamia nasz zespół o występujących problemach, usterkach - co się dzieje z urządzeniem. Zbieramy jak najwięcej szczegółów, by móc jak najlepiej zdiagnozować problem.

2. Dalej umawiamy najlepszy dla klienta termin, po to, by wykonać szczegółową diagnostykę z naszej strony lub też od przystępujemy do naprawy, bądź wymiany części.

3. Kolejno przystępujemy do rzetelnej analizy i poszukujemy źródła problemu. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę podzespołów elektrycznych maszyn z wykorzystaniem wibroakustyki, termowizji, a także systemu Ball Bar.

4. Zabieramy się za prace serwisowe. Regenerujemy maszynę, części lub stosujemy wymianę - w zależności od występującego problemu. Takie działania są prowadzone konsultacji z klientem.

5. Zakończenie prac serwisowych. Po wykonanej pracy zostaje wystawiony protokół odbiorczy.

Zadzwoń do nas

lub wyślij e-mail